Üdvözöljük osztályunk honlapján!

A tudományos és egyetemközi kapcsolatokat felügyeli: Dr. Faragó István dékánhelyettes
 Osztályvezető: Demeter Mária
     Az osztály feladatkörei:
Doktori ügyek:- Képzéssel kapcsolatos ügyintézés
 - Fokozatszerzési eljárással kapcsolatos ügyintézés
 - Külföldön szerzett fokozat honosításával kapcsolatos ügyintézés
Habilitáció:- Habilitációs eljárással kapcsolatos ügyintézés
Nemzetközi kapcsolatok:- Hallgatói, oktatói mobilitással kapcsolatos ügyintézés
 - Külföldre történő kiutazások adminisztrációja
Pályázatkezelés:- Pályázatokkal kapcsolatos ügyintézés

Hírek
A honlapunk aktuális híreiből az alábbiakban válogathat. Az Önre vonatkozó híreinket egyszerűbben követheti RSS csatornán keresztül.
Amennyiben hírt szeretne beküldeni, azt a honlap tetején található hír beküldése menüpontban teheti meg. A beküldött hírek jóváhagyás esetén a következő munkanapon jelennek meg. Doktorandusz hallgatók, doktorjelöltek részére kiírt állás/egyéb pályázatokat illetve őket érintő , illetve mobilitással kapcsolatos hirdetményeket várunk elsősorban.
A kari határidővel rendelkező pályázatokra vonatkozó információkat az alábbi "Belső pályázati határidők" kategóriában találja.
Az aktuális doktori szigorlatok és védések a doktori iskolák hirdetőin jelennek meg.
A doktori iskolákról további információkat a honlapjaikon találnak (link jobbra).
TEO közös hirdető // 2010-05-28T12:06+01 // Szerkesztette: teoadmin
Oldal:       >>
Hírkategóriák

Határidők